Witamy Pracujznami.com

Copywriter

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Wygodna praca w 100% - z dowolnego miejsca na świecie;

  • Wykonaj dobrze pracę raz żeby zarabiać z niej wielokrotnie poprzez afiliacje;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Stałe zadania;

  • Możliwość rozwoju Twojego warsztatu i zdobycia doświadczenia;

  • Ciekawe, różnorodne projekty;

  • Umowa

  • Wynagrodzenie za ilość zss;

  • Wynagrodzenie po każdym zaakceptowanym zleceniu lub ustalane indywidualnie;

  • Zapewniona stałość zleceń;

Kim jest dla nas

COPYWRITER

To mistrz pióra, który potrafi wyrazić każdą myśl w mniej niż 1000 znaków, a język polski nie ma przed nim tajemnic ;) To osoba działająca z pasją i zaangażowaniem; profesjonalista w swojej dziedzinie!

Co konkretnie możemy Ci zaoferować?

Młody, ambitny zespół

…który wyróżnia fantastyczna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności i nieskrępowanej realizacji pomysłów!

Dogodną dla Ciebie formę rozliczenia

Umowę o dzieło lub rozliczenie na podstawie faktury – tak, jak będzie wygodniej dla Ciebie!

Stałą współpracę

Z gwarancją zleceń oraz możliwości zmiany projektów – a to wszystko, abyś mógł się jak najlepiej rozwijać!

Pracę online

…która umożliwi Ci pracę w wybranych przez Ciebie warunkach, praktycznie z każdego miejsca na Ziemi.

Jasne zasady współpracy

Wszystkie ważne kwestie ustalamy wspólnie, spotykając się na Zoomach, kiedy tylko będziesz potrzebować wsparcia.

Zaangażowanie

Cenimy je u innych, ale też dajemy je od siebie – zobaczysz, że pokochasz tę pracę!

Dostęp do szkoleń

Kluczowa wiedza, która pomoże Tobie rozwijać swoje kompetencje.

Fantastyczną atmosferę!

Pokochasz tę pracę!

Współpraca

Czego oczekujemy od COPYWRITERA?

Lekkiego pióra i nienagannej polszczyzny

Kreatywności i głowy pełnej pomysłów

Doświadczenia w pisaniu tekstów marketingowych

Bardzo dobrej obsługi komputera i aplikacji Google (dysk oraz Dokumenty Google)

Terminowości i dyspozycyjności w określonych przez Ciebie godzinach

Pracy w oparciu o zasady i standardy naszego Zespołu

Wymagana znajomość platform społecznościowych i doświadczenie w SEO copywritingu!

  • Lekkiego pióra i nienagannej polszczyzny
  • Kreatywności i głowy pełnej pomysłów
  • Doświadczenia w pisaniu tekstów marketingowych
  • Bardzo dobrej obsługi komputera i aplikacji Google (dysk oraz Dokumenty Google)
  • Terminowości i dyspozycyjności w określonych przez Ciebie godzinach
  • Pracy w oparciu o zasady i standardy naszego Zespołu
  • Wymagana znajomość platform społecznościowych i doświadczenie w SEO copywritingu!

Dokumenty Google 90%

0%

Social Media 99%

0%